Home / SHOWBIZ / Befason Rike Roci lë profesionin si modele për…? (Foto)

Befason Rike Roci lë profesionin si modele për…? (Foto)

Befason Rike Roci lë profesionin si modele për…? (Foto)Rike Roçin e kemi pare gjatë gjithë kohës të përkushtuar ndjajmodelingut dhe fotografisë.

Ish banorja e Big Brother me sa duket është duke eksperimentuat në një fushë të re të artit. E keni imagjinuar ndonjëhere Riken si këngëtare.

Ajo ka publikuar disa foto krah nje producenti muzike.
Të presim se çfarë ka në plan bukuroshja me forma teupore te hatashme./Gazeta Express/

Befason Rike Roci lë profesionin si modele për…? (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befason Rike Roci lë profesionin si modele për…? (Foto) Befason Rike Roci lë profesionin si modele për…? (Foto)Rating: 4.8