Home / SHOWBIZ / Befason ‘Sulltanesha Hyrrem’…Kështu nuk e keni parë kurrë më herët…(FOTO)

Befason ‘Sulltanesha Hyrrem’…Kështu nuk e keni parë kurrë më herët…(FOTO)

Befason ‘Sulltanesha Hyrrem’…Kështu nuk e keni parë kurrë më herët…(FOTO)Meryem Uzerli është një aktore dhe modele turko-gjermane, e cila u bë e famshme me rolin e sulltaneshës Hyrrem në serialin televiziv për sulltan Sulejmanin, “Muhtesem Yuzyil” (2011–2013).

Falë kësaj serie televizive, 33-vjeçarja mori lëvdata nga kritikët dhe fitoi shumë çmime, duke përfshirë edhe ‘Fluturën e Artë’, ndërkaq ajo u bë shumë e popullarizuar te publiku i gjerë.

Për këtë arsye ndiqet rregullisht në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme nga jeta profesionale dhe ajo personale.

Në Instagram, ku numëron mbi 3.3 milionë ndjekës, të dielën e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar vetëm me bikini. Në ndërkohë është raportuar se Uzerli do të luajë në një film me aktorin e njohur turk, Kenan Imirzalioglu.
Filmi mban titullin “Cingoz Recai”, në të cilin ‘Ezeli’ luan rolin e një hajduti profesionist me karaktere të ndryshme, ndërsa ‘Sulltanesha’ luan rolin e një mashtrueseje.

Befason ‘Sulltanesha Hyrrem’…Kështu nuk e keni parë kurrë më herët…(FOTO)Befason ‘Sulltanesha Hyrrem’…Kështu nuk e keni parë kurrë më herët…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befason ‘Sulltanesha Hyrrem’…Kështu nuk e keni parë kurrë më herët…(FOTO) Befason ‘Sulltanesha Hyrrem’…Kështu nuk e keni parë kurrë më herët…(FOTO)Rating: 4.8