Home / SHOWBIZ / Bëhen bashkë Teuta Krasniqi dhe ‘Teta Gjyli’, çka po përgatisin
Bëhen bashkë Teuta Krasniqi dhe ‘Teta Gjyli’, çka po përgatisin

Bëhen bashkë Teuta Krasniqi dhe ‘Teta Gjyli’, çka po përgatisin

Teuta Krasniqi dhe Osman Azemi janë dy aktorë që kanë bërë popullaritet më së shumti me rolet e tyre të famshme: Saranda dhe ‘Teta Gjyli’.

Se janë kolëgë të mirë na treguan me këtë foto që e ka postuar Osmani në Instagramin e tij, përcjell ORAvip.

 Bëhen bashkë Teuta Krasniqi dhe ‘Teta Gjyli’, çka po përgatisin

Teuta dhe Osmani kanë paralajmëruar diçka të mirë për fansat e tyre, por që nuk e zbuluan./ORAvip/

Bëhen bashkë Teuta Krasniqi dhe ‘Teta Gjyli’, çka po përgatisin

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:58 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156494
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bëhen bashkë Teuta Krasniqi dhe ‘Teta Gjyli’, çka po përgatisin Bëhen bashkë Teuta Krasniqi dhe ‘Teta Gjyli’, çka po përgatisinRating: 4.8