Home / SHOWBIZ / Bëni kujdes kur të shihni këto foto! Demi Rose “ngre” temperaturat!

Bëni kujdes kur të shihni këto foto! Demi Rose “ngre” temperaturat!

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

23-vjeçarja Demi Rose prej ditësh ndodhet në Ibiza ku po shijon disa ditë pushim dhe njëkohësisht ekspozon format e saj bombastike nën rrezet e nxehta të diellit.

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Ajo tani më njihet si një nga vajzat me super forma trupor dhe cilësohet si e vetmja femër që mund të lërë pas Kim Kardashian. Këtë gjë e shohim edhe nëpërmjet këtyre fotove të shkrepura në bregdetin e Ibizas, ku Demi duket shpërthyese me bikinit e saj.

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

Reperi i njohur shqiptar publikon foton, zbulohet e dashura e tij e re

The post Bëni kujdes kur të shihni këto foto! Demi Rose “ngre” temperaturat! appeared first on Zonë E Lirë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 11:05 am ne link https://kosovatoday.com/?p=181121
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bëni kujdes kur të shihni këto foto! Demi Rose “ngre” temperaturat! Bëni kujdes kur të shihni këto foto! Demi Rose “ngre” temperaturat!Rating: 4.8