Home / SHOWBIZ / Bleona ironizon ‘keq’ me Encën dhe Morena Tarakun? (Foto)
Bleona ironizon ‘keq’ me Encën dhe Morena Tarakun? (Foto)

Bleona ironizon ‘keq’ me Encën dhe Morena Tarakun? (Foto)

Bleona ironizon ‘keq’ me Encën dhe Morena Tarakun? (Foto)Këngëtarja Bleona Qereti gjithmonë gjen një mënyrë si të bie në qendër të vëmendjes me veprimet që bën.
Në profilin e saj në Instagram, Bleona ka publikkuar imazhe me një kurorë në kokë, me të cilën ironizoi koleget, shkruan lajmi.net.

Emra si Enca Haxhia, Morena Taraku, e të tjera shfaqin shpeshherë simbolin e kurorës dhe e quajnë veten ‘King’, në vend të ‘Queen’.

Duke e parë këtë ‘garë’, Bleona publikoi foton duke ‘thumbuar’ me disa fjalë “Tu kujtoj disa prej jush se kush është #mbretëresha e vërtetë”.

Bleona ironizon ‘keq’ me Encën dhe Morena Tarakun? (Foto)

Bleona ironizon ‘keq’ me Encën dhe Morena Tarakun? (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bleona ironizon ‘keq’ me Encën dhe Morena Tarakun? (Foto) Bleona ironizon ‘keq’ me Encën dhe Morena Tarakun? (Foto)Rating: 4.8