Home / SHOWBIZ / Blerona ka vendosur t’i kallë te gjithë me veshjen e saj në dasmën e Labit…
Blerona ka vendosur t’i kallë te gjithë me veshjen e saj në dasmën e Labit…

Blerona ka vendosur t’i kallë te gjithë me veshjen e saj në dasmën e Labit…

Blerona ka vendosur t’i kallë te gjithë me veshjen e saj në dasmën e Labit…
Blerona ka vendosur t’i kallë te gjithë me veshjen e saj në dasmën e Labit…
E ftuar në dasmën e Labit është padyshim edhe Blerona Zeqiri, kolege e tij kur punonin së bashku në televizionin 21, shkruan ORAinfo.

Blerona ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, për të treguar se si po duket sonte në dasmë.

Ajo shihet me një fustan të gjatë dhe elegant, në të cilin po duket shumë elegante.

Si gjithmonë, vëmendja është tek gjoksi i saj, i cili edhe sonte po e bën Bleronën të duket shumë ‘bombastike’…/ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 17, 2017 6:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=86765
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Blerona ka vendosur t’i kallë te gjithë me veshjen e saj në dasmën e Labit… Blerona ka vendosur t’i kallë te gjithë me veshjen e saj në dasmën e Labit…Rating: 4.8