Home / SHOWBIZ / Burri i Elitës na prezanton me veturën e tij të re super-luksoze, sa me fat është ajo

Burri i Elitës na prezanton me veturën e tij të re super-luksoze, sa me fat është ajo

Burri i Elitës na prezanton me veturën e tij të re super-luksoze, sa me fat është ajo

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi është njëra ndër femrat më të përfolura kohëve të fundit.

Tash e një kohë ajo është në lidhje me reperin e njohur, Gjiko të cilët duket se kanë një lidhje shumë të shëndoshë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme, shpesh edhe të përbashkëta.

E sot ai ka publikuar disa pamje me anë të së cilave na tregon veturën e tij luksoze./ORAinfo/

Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe XhensilësKëngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 14, 2018 11:12 am ne link https://kosovatoday.com/?p=252641
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Burri i Elitës na prezanton me veturën e tij të re super-luksoze, sa me fat është ajo Burri i Elitës na prezanton me veturën e tij të re super-luksoze, sa me fat është ajoRating: 4.8