Home / SHOWBIZ / Çfarë ka ndodhur kështu me Mimoza Shkodrën (Foto)

Çfarë ka ndodhur kështu me Mimoza Shkodrën (Foto)

Çfarë ka ndodhur kështu me Mimoza Shkodrën (Foto)Këngëtarja Mimoza Shkodra u bë e famshme me baladen “Ndarja” dhe më nuk u ndal se sjelluri këngë e videoklipe që u bënë formulë suksesi për të.

Këngëtarja e ka ndryshuar edhe stilin, duke u bërë përherë e më moderne, por edhe më provokuese. Mimoza po duket në top formë, ndoshta sepse tani ka vendosur ti vë më në pah asetet e saj fizike, shkruan Kosovarja.

Ama të pasmet e saj po duken më ndryshe, e ajo po i ekspozon më shumë.

Ja fotot…

Çfarë ka ndodhur kështu me Mimoza Shkodrën (Foto)Çfarë ka ndodhur kështu me Mimoza Shkodrën (Foto)Çfarë ka ndodhur kështu me Mimoza Shkodrën (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çfarë ka ndodhur kështu me Mimoza Shkodrën (Foto) Çfarë ka ndodhur kështu me Mimoza Shkodrën (Foto)Rating: 4.8