Home / SHOWBIZ / Çfarë po ndodh me të pasmet e Enit, kjo ‘belfie’ do t’iu çmend
Çfarë po ndodh me të pasmet e Enit, kjo ‘belfie’ do t’iu çmend

Çfarë po ndodh me të pasmet e Enit, kjo ‘belfie’ do t’iu çmend

Eni Koҫi edhe pse e re në moshë, është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo cilësohet edhe si një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Çfarë po ndodh me të pasmet e Enit, kjo ‘belfie’ do t’iu çmend

Eni është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një ‘belfie’ super hot.

Ajo në këtë foto nuk ka hezitur t’i shfaq të pasmet e saj gjigante.

Shikojeni fotografinë dhe binduni vet…/ORAinfo/

Çfarë po ndodh me të pasmet e Enit, kjo ‘belfie’ do t’iu çmendÇfarë po ndodh me të pasmet e Enit, kjo ‘belfie’ do t’iu çmend

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156505
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çfarë po ndodh me të pasmet e Enit, kjo ‘belfie’ do t’iu çmend Çfarë po ndodh me të pasmet e Enit, kjo ‘belfie’ do t’iu çmendRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other