Home / SHOWBIZ / “Çiljeta është një…”
Të gjithë sytë tek Çiljeta Xhilaga. Lajmi më i ri i bujshëm për të, është arrestimi i partnerit, Alban Hoxha. Në këtë botë nuk do mbarojnë kurrë thashethemet për këtë vajzë. Gazetarja e shoë bizz-it, Enida Himaj nxjerr ca gjëra të reja të cilat ndoshta nuk kemi dashur vetë t’u japin rëndësi. Enida thotë se Çiljeta është shumë supersticioze dhe beson shumë tek horoskopi. Imagjinoni një personazh kaq të famshëm, si Çiljeta që është e lidhur kaq shumë me parashikimin e fatit. Sipas ditëlindjes, 5 shkurt, është një ujore në horoskop, e thënë ndryshe, një person që di të bëjë zgjedhje të mira. Enida shkon më tej kur tregon se në biseda Çiljeta është e lirshme dhe bën miqësi shumë thjeshtë. Në këtë episod të “Dikush” Anilda Kaçaçi dhe Keisi Shtëpani “zbardhën” ca të vërteta për disa emra që nuk i njihnim për të tillë, falë intervistës me Enida Himaj. The post “Çiljeta është një…” appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

“Çiljeta është një…”

“Çiljeta është një…”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Të gjithë sytë tek Çiljeta Xhilaga. Lajmi më i ri i bujshëm për të, është arrestimi i partnerit, Alban Hoxha. Në këtë botë nuk do mbarojnë kurrë thashethemet për këtë vajzë. Gazetarja e shoë bizz-it, Enida Himaj nxjerr ca gjëra të reja të cilat ndoshta nuk kemi dashur vetë t’u japin rëndësi.

Enida thotë se Çiljeta është shumë supersticioze dhe beson shumë tek horoskopi. Imagjinoni një personazh kaq të famshëm, si Çiljeta që është e lidhur kaq shumë me parashikimin e fatit. Sipas ditëlindjes, 5 shkurt, është një ujore në horoskop, e thënë ndryshe, një person që di të bëjë zgjedhje të mira.

Enida shkon më tej kur tregon se në biseda Çiljeta është e lirshme dhe bën miqësi shumë thjeshtë. Në këtë episod të “Dikush” Anilda Kaçaçi dhe Keisi Shtëpani “zbardhën” ca të vërteta për disa emra që nuk i njihnim për të tillë, falë intervistës me Enida Himaj.

The post “Çiljeta është një…” appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 3:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381603
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Çiljeta është një…” “Çiljeta është një…”Rating: 4.8