Cima i ndihmon vajzës së tij Adelinës në kuzhinë, kështu gatuajnë ata së bashku

Rasim Thaҫi është ndër aktorët më të dashur për publikun tonë.

Ai gjithmonë e ka bërë për vete publikun me humoret e tij të shumta, shkruan ORAinfo.

Cima është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Adelinën, vajzën e tij, në një emision
gatimi.

Duket se humoristi dhe këngëtarja janë kuzhinier të mirë. /ORAinfo/

Loading...