Home / SHOWBIZ / Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!
Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!

Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të përfolura dhe më profesionale në skenën e filmit kosovar.

‘Sasa’ është roli simpatik për të cilin e do publiku Adrianën, përcjell ORAvip.

Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!

Nënë e katër fëmijëve por ‘Sasa’ duket vërtetë si një adoleshente në pamje dhe jo vetëm në rol, por edhe në jetën reale.

Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!

Ajo ka një vëmendje të veçantë për linjat e saj, por së fundi duket se e ka tepruar.

Pesha e saj duket kritike përkundër moshës ka, por aktores duket se po i pëlqen prandaj edhe nuk ndryshon për vite të tëra peshëne saj./ORAvip/

Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165546
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani! Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!Rating: 4.8