Home / SHOWBIZ / Derisa Roani po rritet pa baba, shikoni çfarë bën Majku me të dashurën e re..!
Derisa Roani po rritet pa baba, shikoni çfarë bën Majku me të dashurën e re..!

Derisa Roani po rritet pa baba, shikoni çfarë bën Majku me të dashurën e re..!

Bëri bujë të madhe lidhja mes Majkut dhe Majlindës, nga e cila dashuri lindi,Roani i vogël.

Fatkeqësisht, kjo romancë zgjati pak dhe të dy personazhet në fjalë kanë vazhduar jetën ndaras, përcjell ORAvip.

Majlinda po kujdeset për rritjen e djalit, derisa Majku ka filluar një lidhje të re me Melita Nushin.

Ani pse asnjëherë prej tyre nuk e kanë bërë zyrtare këtë lidhje, ato po zihen mat nga mediat../ORAvip/

Derisa Roani po rritet pa baba, shikoni çfarë bën Majku me të dashurën e re..!Derisa Roani po rritet pa baba, shikoni çfarë bën Majku me të dashurën e re..!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:17 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156568
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Derisa Roani po rritet pa baba, shikoni çfarë bën Majku me të dashurën e re..! Derisa Roani po rritet pa baba, shikoni çfarë bën Majku me të dashurën e re..!Rating: 4.8