Home / SHOWBIZ / Dhurata Dora shfaqet pa grim, do të befasoni si duket ajo (Foto)
Dhurata Dora shfaqet pa grim, do të befasoni si duket ajo (Foto)

Dhurata Dora shfaqet pa grim, do të befasoni si duket ajo (Foto)

Dhurata Dora shfaqet pa grim, do të befasoni si duket ajo (Foto)Këngëtarja Dhurata Dora, ka arritur që më këngët e saj të publikuar deri më tani,  të pëlqehet shumë nga publiku.

Në fillim të karrierës së saj, ajo është paraqitur ndryshe nga siç është sot. Dora ka ndryshuar shumë në stilin e saj e po ashtu edhe në pamjen fizike,.

Ajo madje nuk e ka problem të shfaqet edhe pa grim duke u dukur shumë më e bukur në mënyrë natyrale. Andaj jo çdo herë grimi të prezanton të bukur dhe përfekte.

Dhurata Dora shfaqet pa grim, do të befasoni si duket ajo (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dhurata Dora shfaqet pa grim, do të befasoni si duket ajo (Foto) Dhurata Dora shfaqet pa grim, do të befasoni si duket ajo (Foto)Rating: 4.8