Home / SHOWBIZ / ‘Dila’ një zonjë e vërtetë, veshë fustan të gjatë, kaq e bukur është bërë
‘Dila’ një zonjë e vërtetë, veshë fustan të gjatë, kaq e bukur është bërë

‘Dila’ një zonjë e vërtetë, veshë fustan të gjatë, kaq e bukur është bërë

Hatice Sendil, u bë aktore e njohur te publiku shqiptar me rolin e saj të Dilës. Një grua që luftonte për të drejtat e veta dhe dashurinë, arriti që ta fitojë dashurinë e publikut në një kohë të shkurtë,përcjell ORAvip.

Që nga transmetimi i serialit ka kaluar kohë e gjatë dhe personazhet kanë ndryshuar shumë.

‘Dila’ një zonjë e vërtetë, veshë fustan të gjatë, kaq e bukur është bërë

‘Dila’ një zonjë e vërtetë, veshë fustan të gjatë, kaq e bukur është bërë

Dila është martuar dhe është bërë nënë e një djali. Pavarësisht punëve të shumta, ajo kujdeset shumë mirë për veten e saj. Ja si i rri fustani i gjatë asaj, vë në pah këmbët e gjata./ORAvip/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 17, 2018 9:04 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=166019
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Dila’ një zonjë e vërtetë, veshë fustan të gjatë, kaq e bukur është bërë ‘Dila’ një zonjë e vërtetë, veshë fustan të gjatë, kaq e bukur është bërëRating: 4.8