Home / SHOWBIZ / Djali i Gilit me foto nga shtrati i…(Foto)
Djali i Gilit me foto nga shtrati i…(Foto)

Djali i Gilit me foto nga shtrati i…(Foto)

Djali i Gilit me foto nga shtrati i…(Foto)Gili dhe Ilir Berani janë prindër të dy djemve, Robertit e Redonit, tashmë burra.

Redoni është më aktiv në rrjete sociale dhe shpesh poston foto të ndryshme, ku merr edhe shumë pëlqime, shkruan Kosovarja.

Bukuroshi i Gilit këtë të diele ka vendosur ti përshëndes ndjekësit nga shtrati. Ai, ka krijuar fizik të lakmueshëm dhe po pëlqehet mjaftë nga gjinia e bukur, shkruan “Kosovarja”.
Redoni tashmë është student.

Djali i Gilit me foto nga shtrati i…(Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Djali i Gilit me foto nga shtrati i…(Foto) Djali i Gilit me foto nga shtrati i…(Foto)Rating: 4.8