Home / SHOWBIZ / “Don’t Go Breaking My Heart”, Backstreet Boys sjellin këngën e parë pas pesë vjetëve

“Don’t Go Breaking My Heart”, Backstreet Boys sjellin këngën e parë pas pesë vjetëve

Backstreet Boys kanë qenë një ndër grupet më të preferuar në vitet 90’. Kohët e fundit ata festuan 25-vjetorin në industrinë e muzikës. Dhe Backstreet Boys kanë publikuar këngën e tyre të parë pas pesë vjetëve të tiulluar “Don’t Go Breaking My Heart”.

Ata janë pesë djem, Nick Carter, 38 vjeç, Kevin Richardson, 46 vjeç, Hoëie Dorough, 44 vjeç, Brian Littrell, 43 vjeç dhe AJ McLean, 40 vjeç.

Backstreet Boys kanë shitur mbi 100 milionë albume në mbarë botën, duke i bërë ata një nga grupet me më shumti albume të shitura në glob. Kohë më parë grupi i njohur mori një yll në bulevardib e famshëm, “Walk of Fame” në Hollywood.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 9:45 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180861
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Don’t Go Breaking My Heart”, Backstreet Boys sjellin këngën e parë pas pesë vjetëve “Don’t Go Breaking My Heart”, Backstreet Boys sjellin këngën e parë pas pesë vjetëveRating: 4.8