Home / SHOWBIZ / Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen

Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen

Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen

U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

Këngëtarja e njohur Big Mama kësaj radhe ka befasuar me pamjen e saj.

Ajo u përfol gjatë pas zvogëlimit të lukthit por që tani po gëzon një fizik të mrekullueshëm.

Me këtë ndryshim drastik, ajo nuk ndalet së publikuari video e imazhe të llojllojshme në rrjete sociale, e që vërehet se edhe pamja e artistes është tejet e ndryshme.

Duke qenë se ka humbur peshë, Mama ka fituar një pamje të re ku në këto imazhet që ju sjellim në vazhdim ‘zhgënjen’ edhe fansat.

Sido që të jetë, ajo po ecën mjaft mirë me muzikë dhe në rolin e prezantueses.

The post Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 1:08 am ne link https://kosovatoday.com/?p=225084
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjenRating: 4.8