Home / SHOWBIZ / E bëri për t’u hakmarrë? Ish-bashkëshorti i Meghan Markle merr papritur një vendim

E bëri për t’u hakmarrë? Ish-bashkëshorti i Meghan Markle merr papritur një vendim

E bëri për t’u hakmarrë? Ish-bashkëshorti i Meghan Markle merr papritur një vendim

Siç dihet Meghan Markle ka qenë më parë e martuar me Trevor Engelson. Sipas disa burimeve ata u ndanë për shkak të largësisë, kur Meghan u shpërgul në Toronto për xhirimet e filmit “Suits” dhe ka qenë pikërisht ajo që ka kërkuar divorcin.

zoneelire showbiz
Por me sa duket, ashtu si Meghan, edhe Trevor ka vendosur të ecë para me jetën e tij. Ai i ka propozuar martesë të dashurës së tij aktuale, Tracey Kurland. Ky vendim i tij i çuditi të gjithë, pasi ata kanë vetëm pak muaj që njihen. Sipas disa burimeve për Metro.uk, Travor e ka bërë gjithë këtë vetëm për t`i treguar Meghan-it se edhe ai mund të jetë i lumtur.

zoneelire showbiz

The post E bëri për t’u hakmarrë? Ish-bashkëshorti i Meghan Markle merr papritur një vendim appeared first on Zonë E Lirë.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 3, 2018 6:08 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=208123
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E bëri për t’u hakmarrë? Ish-bashkëshorti i Meghan Markle merr papritur një vendim E bëri për t’u hakmarrë? Ish-bashkëshorti i Meghan Markle merr papritur një vendimRating: 4.8