Home / SHOWBIZ / E dhimbshme, ‘vdes’ Sinani
E dhimbshme, ‘vdes’ Sinani

E dhimbshme, ‘vdes’ Sinani

Aktori turk, Serhat Teoman i cili u bë i njohur tek ne me rolin e “Sinanit” si shef i policisë në serialin e famshëm “Anne” apo në shqip “Nënë” dashurohet në protagonisten Zeynepin, por dashuria e tyre në serial përfundon, pasi që “Sinani” vdes.

Kjo e papritur do të ndodhë në episodet e fundit të këtij seriali. Ai duke mundur ta shpëtojë Shulen dhe fëmijën e saj goditet nga një kamion.

E dhimbshme, ‘vdes’ Sinani

“Sinani” nuk mund të i shpejtojë vdekjes kështu edhe përfundon roli i tij në këtë serial, shkruan rtv21.tv. “Sinani” u lind në vitin 1983 në Turqi, ai u diplomua në Fakultetin e Arteve të Bukura.

Aktori ka diplomë masteir në Departamentin e Teatrit Universitar “Mimar Sinan”, ai ka qenë në industrinë televizive që nga fillimi i viteve 2000.

Ndërsa, sa i përket jetës personale aktori 35 vjeçar është në lidhje me aktoren turke Leyla Feray e cila ishte pjesë edhe e serialit të njohur “Kosem”.

E dhimbshme, ‘vdes’ Sinani

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 14, 2018 1:44 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156759
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E dhimbshme, ‘vdes’ Sinani E dhimbshme, ‘vdes’ SinaniRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other