Home / SHOWBIZ / “E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital

“E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital

“E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ekspozoi të pasmet me tanga në plazh, ish-banorja e BB sulmon keq Klaudia Pepën: “Na i shpife”

Me siguri shumë prej jush e kanë patur shumë qejf kur konkurronte në spektaklin “X Factor” dhe tani, ai është kthyer në një këngëtar shumë të famshëm.

I will never break up with gym we just seem to “workout” Ekspozoi të pasmet me tanga në plazh, ish-banorja e BB sulmon keq Klaudia Pepën: “Na i shpife”Ekspozoi të pasmet me tanga në plazh, ish-banorja e BB sulmon keq Klaudia Pepën: “Na i shpife”

A post shared by Olly Murs (@ollymurs) on

Bëhet fjalë për Olly Murs, këngëtarin e hitit “Troublemaker”, i cili së fundmi u është përgjigjur disa pyetjeve që fansat e tij i kanë bërë nëpërmjet opsionit të ri në Instagram.

Por Olly as që do e mendonte se një fans do e pyeste atë se sa të madh e kishte organin gjenital. Këngëtari ka reaguar me të qeshura pa fund, duke treguar se nuk e priste aspak dhe ka rrëfyer më pas se madhësia ishte masive.

Ekspozoi të pasmet me tanga në plazh, ish-banorja e BB sulmon keq Klaudia Pepën: “Na i shpife”

Ekspozoi të pasmet me tanga në plazh, ish-banorja e BB sulmon keq Klaudia Pepën: “Na i shpife”

The post “E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital appeared first on Zonë E Lirë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 23, 2018 12:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=262204
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital “E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenitalRating: 4.8