Home / SHOWBIZ / E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë
E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë

E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë

Sellma Kasumoviq përveç përkushtimit në punë, ajo është edhe një nënë dhe bashkëshorte e mirë.

rrjetet sociale ajo promovon më shumë artin e saj dhe shumë rrallë familjen, përcjell ORAvip.

 E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë

E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë

Sellma duket se ka pasur shumë fat në dashuri.

E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë

Ajo është e martuar me një mashkull mjaft të pashëm dhe kjo e bën Sellmën dhe atë një çift shumë simpatik.

E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë

Për më shumë njihuni me familjen e Sellmës./ORAvip/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:49 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165569
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parëRating: 4.8