Home / SHOWBIZ / E pabesueshme! Çfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Big Mamës

E pabesueshme! Çfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Big Mamës

E pabesueshme! Çfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Big Mamës

orainfo.net/category/magazina

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mire, shkruan ORAinfo.

Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.

Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat nuk po duket dhe aq mirë./ORAinfo/

orainfo.net/category/magazinaorainfo.net/category/magazina

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 9:58 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224944
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E pabesueshme! Çfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Big Mamës E pabesueshme! Çfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Big MamësRating: 4.8