Home / SHOWBIZ / E pranon se ka celulit, modelja e njohur nuk e fsheh të vërtetën e hidhur

E pranon se ka celulit, modelja e njohur nuk e fsheh të vërtetën e hidhur

Ajo është një nga modelet më të njohura në Shqipëri, dhe jo vetëm. Prej disa vitesh është zhvendosur në Amerikë, ku me sukses ka mundur të parakalojë në sfilatat më të rëndësishme të modës si edhe është përzgjedhur si imazh i disa markave të njohura të kozmetikës.

GSH.al ShowBiz

Me siguri e keni gjetur se fjala është për bukuroshen Xhesika Berberi. E teksa keni parasysh format e saj perfekte, Xhesika vuan nga i njëjti problem si shumë vajza të tjera. Celuliti!

Ajo do të jetë këtë të shtunë e ftuar në “Xing me Ermalin”, ku për herë të parë do të pranojë se ka celulit. duke e habitur të gjithë publikun.

GSH.al ShowBiz

Por, me siguri shumë vajza do të ndihen më mirë me veten, pasi edhe modelet dhe personazhet e njohura kanë celulit.

The post E pranon se ka celulit, modelja e njohur nuk e fsheh të vërtetën e hidhur appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 11:35 am ne link https://kosovatoday.com/?p=181141
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E pranon se ka celulit, modelja e njohur nuk e fsheh të vërtetën e hidhur E pranon se ka celulit, modelja e njohur nuk e fsheh të vërtetën e hidhurRating: 4.8