Home / SHOWBIZ / E veshur me ‘xixa’, kështu shfaqet Nora ditën në rrugë…(FOTO)

E veshur me ‘xixa’, kështu shfaqet Nora ditën në rrugë…(FOTO)

E veshur me ‘xixa’, kështu shfaqet Nora ditën në rrugë…(FOTO)Nora Istrefi është ndër këngëtaret më aktive këtë verë,.

Në këtë sezon ajo ka lansuar dy bashkëpunime, njërin me bashkëshortin e saj Robertin dhe të dytin me reperin pejan, Gjikon. Të dyja këto projekte janë bërë hitet e kësaj vere.

Duke u nisur nga ky fakt, atëherë dim se Nora është mjaftë e zën edhe me koncerte të shumta, por gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime edhe për koncertet, por edhe të tilla që janë më personale.

Ndërsa sot, Nora ka postuar një fotografi, ku shihet e veshur me një bluzë me plot shkëlqim, dhe po duket mjaftë bukur.

E veshur me ‘xixa’, kështu shfaqet Nora ditën në rrugë…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E veshur me ‘xixa’, kështu shfaqet Nora ditën në rrugë…(FOTO) E veshur me ‘xixa’, kështu shfaqet Nora ditën në rrugë…(FOTO)Rating: 4.8