Home / SHOWBIZ / E vetmuar në serial…Por shikoni si Zejnepi rrethohet nga njerëzit në jetën reale…(FOTO)

E vetmuar në serial…Por shikoni si Zejnepi rrethohet nga njerëzit në jetën reale…(FOTO)

E vetmuar në serial…Por shikoni si Zejnepi rrethohet nga njerëzit në jetën reale…(FOTO)‘Zejnepi’ nga seriali “Kara Sevda”, ka ndër rolet kryesore,.Ajo është një personazh i gjendur mes dashurisë së gabuar dhe familjes.

Në serial është një vajzë mjaftë me stil, ku në cdo episode të serialit mahnit me pamjen e saj.

Por një karakteristik e perzonazhit të saj është se ajo është gjithmon e vetmuar, kurse në jetën reale, ndodh e kundërta.

Ajo sot ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shihet mjaftë e lumtur dhe e rrethuar nga shumë njerëz.

E vetmuar në serial…Por shikoni si Zejnepi rrethohet nga njerëzit në jetën reale…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E vetmuar në serial…Por shikoni si Zejnepi rrethohet nga njerëzit në jetën reale…(FOTO) E vetmuar në serial…Por shikoni si Zejnepi rrethohet nga njerëzit në jetën reale…(FOTO)Rating: 4.8