Home / SHOWBIZ / Egzona ia ndërron emrin Albatritit…Kjo është arsyeja…(FOTO)

Egzona ia ndërron emrin Albatritit…Kjo është arsyeja…(FOTO)

Egzona ia ndërron emrin Albatritit…Kjo është arsyeja…(FOTO)Egzona Brahimaj u bë figurë publike falë lidhjes me këngëtarin Albatrit Muçiqi.

Bukuroshja nga Gjakova është martuar në një familje të njohurish.

Bukuroshja është femër e zonja, që merret me estetikë dhe që nuk është si të tjerat që llogaritë në rjete sociale i shfrytëzojnë kryekëput për reklamim të vetvetes.

Egzona e Albatritit rrjetet sociale i shfrytëzon për ti bërë reklamë punës së saj.

Zeshkania në Insta Story nuk ka mundur pa e publikuar tortën e ditëlindjes së Albatritit.

Në tortë shkruan Urime Albi dhe jo Albatrit. Pra, Egzona e thërret burrin e saj Albi, transmeton “Kosovarja”. Pse ja ka ndërruar emrin, apo më shkurt është gjithmonë më lezetshëm?

Egzona ia ndërron emrin Albatritit…Kjo është arsyeja…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Egzona ia ndërron emrin Albatritit…Kjo është arsyeja…(FOTO) Egzona ia ndërron emrin Albatritit…Kjo është arsyeja…(FOTO)Rating: 4.8