Home / SHOWBIZ / Elinel prezanton gruan e tij, ja si e quan ai…(FOTO)

Elinel prezanton gruan e tij, ja si e quan ai…(FOTO)

Elinel prezanton gruan e tij, ja si e quan ai…(FOTO)Jeta e tij artistike po shkon si më së miri.

Duetet me emrat më të njohur të skenës kanë bërë që Elinel të ketë më shumë famë.

Mirëpo, as jetën private nuk e ka keq. Kjo se, Elinel është i martuar me Klementinën dhe bashkë kanë një vajzë.

Ai në Instagram ka hedhur një foto bashkë me gruan e tij të cilën e ka quajtur si partnere të jetës.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Elinel prezanton gruan e tij, ja si e quan ai…(FOTO) Elinel prezanton gruan e tij, ja si e quan ai…(FOTO)Rating: 4.8