Home / SHOWBIZ / Elvana Gjata ‘shkëlqen’ në lejla…(FOTO)

Elvana Gjata ‘shkëlqen’ në lejla…(FOTO)

Elvana Gjata ‘shkëlqen’ në lejla…(FOTO)Ngjyra vjollcë duket se është e preferuara e saj.

Këngëtarja Elvana Gjata ka mahnitur me pamjen e saj në fotografinë e fundit që ka hedhur dhe në disa foto të tjera të hedhura nga faqet e saj, shkruan lajmi.net

Në këto foto, ajo vërehet se ka veshur një fustan të shkurtuar në mes ngjyrë ‘lejla’ të shoqëruar me një sako me të njëjtën ngjyrë.

Elvana ka shkëlqyer me këtë veshje, duke treguar çdo herë e më shumë se është më unikja nga koleget e saj.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Elvana Gjata ‘shkëlqen’ në lejla…(FOTO) Elvana Gjata ‘shkëlqen’ në lejla…(FOTO)Rating: 4.8