Home / SHOWBIZ / Elvana provokon nga pishina…Zbërthen të gjitha…(FOTO)

Elvana provokon nga pishina…Zbërthen të gjitha…(FOTO)

Elvana provokon nga pishina…Zbërthen të gjitha…(FOTO)Elvana Gjata, është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, 

Pos sukseseve në vend, ajo tanimë po depërton edhe në tregun ndërkombëtar.

Elvana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, ku ҫdoherë shfaq elegancën dhe sensualitetin e saj.

Edhe në postimin e fundit, ajo është shfaqur shumë sensual, ku shfaqet nga pishina, me këmishën zbërthyer dhe duket shumë seksi.

Elvana provokon nga pishina…Zbërthen të gjitha…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Elvana provokon nga pishina…Zbërthen të gjitha…(FOTO) Elvana provokon nga pishina…Zbërthen të gjitha…(FOTO)Rating: 4.8