Home / SHOWBIZ / Emily Ratajkowski nuk i ndahet lakuriqësisë

Emily Ratajkowski nuk i ndahet lakuriqësisë

Emily Ratajkowski nuk ka pasur kurrë turp që të ekspozojë format e saj trupore. Supermodelja dhe aktorja ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me foto topless. 26-vjeçarja për të ruajtur modestinë mbuloi gjoksin me duar. Emily provokon shumë shpesh fansat me foto të nxehta. Zeshkanja seksi nuk i lë vend imagjinatës.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 5:05 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180740
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Emily Ratajkowski nuk i ndahet lakuriqësisë Emily Ratajkowski nuk i ndahet lakuriqësisëRating: 4.8