Home / SHOWBIZ / Emir dhe Tarik janë nervozuar, por me kënd? (Foto)

Emir dhe Tarik janë nervozuar, por me kënd? (Foto)

Emir dhe Tarik janë nervozuar, por me kënd? (Foto)Ruzgar Aksoy i njohur me rolin e tij të Tarikut, është një mik i mirë i Emirit, të cilët mbrapa kamerave janë argëtuar në maksimum, përcjell ORAinfo.

Këtë miqësi këta dy nuk ngurojnë ta shpërndajnë edhe me fansat e tyre në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar nga Tarik, diçka nuk është në rregull. E këtë e tregon fytyra e tyre që duken se janë nervoz.

Por, kush t’i ketë nervozuar aktorët?/ORAinfo/

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Emir dhe Tarik janë nervozuar, por me kënd? (Foto) Emir dhe Tarik janë nervozuar, por me kënd? (Foto)Rating: 4.8