Home / SHOWBIZ / Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parë

Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parë

Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parë

Enca është ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë muzikore.

Ajo vazhdon të sjellë shumë këngë dhe videoklipe për të cilat flitet gjatë tërë kohës, e sidomos për shkak të pamjes së saj, shkruan ORAinfo.

Enca ka shumë ndjekës për të cilët vazhdon të jetë shumë aktive.

E ndër postimet e fundit është edhe një foto në të cilën shihet e veshur me një stil që rrallëherë jemi mësuar ta shohim.

Kësaj radhe pra ajo ka ekpozuar vetëm gjoksin./ORAinfo/

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com October 19, 2018 10:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=354812
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parë Enca vishet me ‘shallvare’ dhe me setër, me një pamje të tillë nuk e kemi parëRating: 4.8