Home / SHOWBIZ / Ermali dhe Ami bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë me vajzën!
Ermali dhe Ami bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë me vajzën!

Ermali dhe Ami bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë me vajzën!

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftët më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar, shkruan ORAvip.

Ata janë të martuar dhe kanë një djalë, përderisa sot u bënë prindër edhe të një vajzë.

E këtë e treguan përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ata postuan një foto bashkë me vajzën e tyre të sapo lindur.

Urojmë që vajza të ketë jetë të gjatë…/ORAvip/

Ermali dhe Ami bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë me vajzën!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 7:52 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156046
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ermali dhe Ami bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë me vajzën! Ermali dhe Ami bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë me vajzën!Rating: 4.8