Home / SHOWBIZ / Eylul e do kaq shumë Kemalin, ‘shkrihet’ pas tij prapa kamerave
Eylul e do kaq shumë Kemalin, ‘shkrihet’ pas tij prapa kamerave

Eylul e do kaq shumë Kemalin, ‘shkrihet’ pas tij prapa kamerave

‘Beni Affet’ është seriali që shumë se çdo serial tjetër, po konsumon energjinë e publikut shqiptar.

Çdo episodë mban në ankth shikuesin dhe për këtë seriali fitoi edhe shumë popullaritet, përcjell ORAvip.

E aktorët e këtij seriali janë të pranishëm thuajse çdo ditë në shumë nga familjet shqiptare.

Eylul e do kaq shumë Kemalin, ‘shkrihet’ pas tij prapa kamerave

Por gjithmonë është ngritur kureshtja për raportet e tyre prapa kamerave.

Eylul dhe Kemal si dy më të kërkuarit e publikut, kanë një raport të shkëlqyer miqësore

E kjo fotografi tregon se Eylul ka një simpati të veçantë për kolegun e saj, që e manifeston me përqafime të tilla./ORAvip/

Eylul e do kaq shumë Kemalin, ‘shkrihet’ pas tij prapa kameraveEylul e do kaq shumë Kemalin, ‘shkrihet’ pas tij prapa kamerave

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:26 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156168
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Eylul e do kaq shumë Kemalin, ‘shkrihet’ pas tij prapa kamerave Eylul e do kaq shumë Kemalin, ‘shkrihet’ pas tij prapa kameraveRating: 4.8