Home / SHOWBIZ / Familja i bëjnë dhuratë Dulit një veturë luksoze, mblidhen të gjithë për të festuar

Familja i bëjnë dhuratë Dulit një veturë luksoze, mblidhen të gjithë për të festuar

Familja i bëjnë dhuratë Dulit një veturë luksoze, mblidhen të gjithë për të festuar

Duli është ndër këngëtarët më të dashur e sidomos për ata që pëlqejnë baladat e dashurisë.

Ai është i martuar dhe ka fëmijë, madje djalin e ka edhe të martuar, shkruan ORAinfo.

Duli është shumë aktiv si në rrjetet sociale, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme muzikore si dhe në dasma e ahengje familjare.

Ai sot ka marr një dhuratë nga familja, e ajo është një veturë luksoze.

Pranë saj janë mbledhur gjithë familja dhe po duken shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 8:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366068
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Loading...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Familja i bëjnë dhuratë Dulit një veturë luksoze, mblidhen të gjithë për të festuar Familja i bëjnë dhuratë Dulit një veturë luksoze, mblidhen të gjithë për të festuarRating: 4.8