Familja i bëjnë dhuratë Dulit një veturë luksoze, mblidhen të gjithë për të festuar

Duli është ndër këngëtarët më të dashur e sidomos për ata që pëlqejnë baladat e dashurisë.

Ai është i martuar dhe ka fëmijë, madje djalin e ka edhe të martuar, shkruan ORAinfo.

Duli është shumë aktiv si në rrjetet sociale, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme muzikore si dhe në dasma e ahengje familjare.

Ai sot ka marr një dhuratë nga familja, e ajo është një veturë luksoze.

Pranë saj janë mbledhur gjithë familja dhe po duken shumë bukur./ORAinfo/

Loading...