Home / SHOWBIZ / Fejohet ish-bashkëshorti i Meghan Markle

Fejohet ish-bashkëshorti i Meghan Markle

Fejohet ish-bashkëshorti i Meghan Markle

abc24.al/showbiz

Ish-bashkëshorti i Meghan Markle nuk ka pasur fatin si ajo, por edhe ai megjithatë do të martohet për herë të dytë.

TMZ shkruan se producenti Trevor Engelson zbuloi një fotografi ku shihet me të dashurën e tij, të dy të lumtur, teksa Tracay Kurland shfaq unazën e fejesës.

Engelson – producent ekzekutiv në “Snowfall” të FX-së – u martua me Markle në vitin 2011 pas disa vjet takimesh … por ata u divorcuan vetëm 2 vjet më vonë. Arsyeja për ndarjen e tyre thuhet se ishte për shkak të orarit të zënë të Meghan me “Suits” dhe distanca të gjata mes tyre.

Ashtu si dukeshja e Sussex … kjo do të jetë martesa e dytë e Trevor-it.

The post Fejohet ish-bashkëshorti i Meghan Markle appeared first on ABC24.AL.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 3, 2018 11:26 am ne link https://kosovatoday.com/?p=207488
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fejohet ish-bashkëshorti i Meghan Markle Fejohet ish-bashkëshorti i Meghan MarkleRating: 4.8