Home / SHOWBIZ / Fergie dhe ish-bashkëshorti mund të kthehen sërish bashkë?

Fergie dhe ish-bashkëshorti mund të kthehen sërish bashkë?

Fergie dhe ish-bashkëshorti mund të kthehen sërish bashkë?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtarja amerikane Fergie dhe ish bashkëshorti i saj Josh Duhamet mërzitën pafund fansat e tyre, kur dhanë lajmin se nuk janë më bashkë pas 8 vitesh martesë.

Megjithatë, duket se ata kanë mbetur miq pasi janë parë duke u përqafuar së bashku. Ndoshta kjo është thjesht një miqësi mes tyre apo janë shenja se çifti mund të kthehet sërish bashkë?

Vetë Fergie dhe Josh nuk kanë komentuar asgjë lidhur me këtë lajm, por më shumë nga të gjithë do të jetë kënaqur djali i tyre 5 vjeç, Axl. Pas ndarjes nga Fergie, Josh nisi një tjetër lidhje por u nda sërish pasi nuk iu përputheshin pikëpamjet. J.K

The post Fergie dhe ish-bashkëshorti mund të kthehen sërish bashkë? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 17, 2018 3:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=370307
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fergie dhe ish-bashkëshorti mund të kthehen sërish bashkë? Fergie dhe ish-bashkëshorti mund të kthehen sërish bashkë?Rating: 4.8