Home / SHOWBIZ / “Feridja” shtatzënë në serial? Por në realitet ajo ka një trup perfekt! (Foto)
“Feridja” shtatzënë në serial? Por në realitet ajo ka një trup perfekt! (Foto)

“Feridja” shtatzënë në serial? Por në realitet ajo ka një trup perfekt! (Foto)

“Feridja” shtatzënë në serial? Por në realitet ajo ka një trup perfekt! (Foto)Aktorja turke Seyma Korkmaz e njohur te ne si “Feridja” e serialit “Beni Affet” (Më Fal), me pamjen e sotme e dëshmon se trupi i saj është shumë në nivel, shkruan “Kosovarja”.

Përderisa në serial, ajo në këto episode është shtatzënë dhe është duke pritë fëmijë, në jetën e përditshme “Feridja”, ka një trup shumë në formë.

E dobët dhe elegante ajo shfaqet me një fustan të kuq dhe duket shumë e lumtur.
Për ju që dëshironi ta shihni “Feriden” se si duket aktualisht, ne ua sjellim këtë foto që ajo e ka hedh në instagram.

“Feridja” shtatzënë në serial? Por në realitet ajo ka një trup perfekt! (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Feridja” shtatzënë në serial? Por në realitet ajo ka një trup perfekt! (Foto) “Feridja” shtatzënë në serial? Por në realitet ajo ka një trup perfekt! (Foto)Rating: 4.8