Home / SHOWBIZ / FOTO/ Para disa vitesh ishte i dashuri i vajzës, babai i Dua Lipës “çmendet” pas Ledri Vulës

FOTO/ Para disa vitesh ishte i dashuri i vajzës, babai i Dua Lipës “çmendet” pas Ledri Vulës

FOTO/ Para disa vitesh ishte i dashuri i vajzës, babai i Dua Lipës “çmendet” pas Ledri Vulës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Festivali Sunny Hill ku qendra e vëmendjes është Dua Lipa vazhdon sërish sot, ku në skenë janë edhe ngjitur emra të njohur të muzikës shqiptare e të huaj.

Ndër ta është reperi Ledri Vula, të cilin babai i Duas, Dukagjin Lipa e ka treguar nëpërmjet postimeve në Instastory ku ka xhiruar pak minuta nga performancat e tij.

Kujtojmë se para disa vitesh, ai ka qenë i dashuri i Duas, por babai i saj duket se e ka harruar të kaluarën dhe shijon suksesin e tij në muzikë.

Këngët që këndoi Ledri në koncert ishin “Krejt shokt e mi”, “U harrum”, “Dje dhe sot”. Sonte kanë performuar edhe Mc Kresha me Lyrical Son, ndërkohë që në Prishtinë ka mbërritur edhe reperi Gashi.

e

2-1534019790

Capture-1534019790

<►>

The post FOTO/ Para disa vitesh ishte i dashuri i vajzës, babai i Dua Lipës “çmendet” pas Ledri Vulës appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 13, 2018 3:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=287464
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . FOTO/ Para disa vitesh ishte i dashuri i vajzës, babai i Dua Lipës “çmendet” pas Ledri Vulës FOTO/ Para disa vitesh ishte i dashuri i vajzës, babai i Dua Lipës “çmendet” pas Ledri VulësRating: 4.8