Home / SHOWBIZ / FOTO/ Rita Ora tregon format duke shijuar pushimet në Sardenja

FOTO/ Rita Ora tregon format duke shijuar pushimet në Sardenja

FOTO/ Rita Ora tregon format duke shijuar pushimet në Sardenja

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë. Këngëtarja është fotografuar në një jaht së bashku me të dashurin e saj Andreë Watt dhe miqtë e tyre.

Ylli i muzikës, e njohur edhe shijet e saj në modë, dukej shumë tërheqëse e veshur me bodysuit shumëngjyrësh. Bukuroshja shqiptare vuri në pah format e saj trupore perfekte ndërsa relaksohej në det.

rita_ora_1

rita_ora_4

rita_ora_3

rita_ora

<►>

The post FOTO/ Rita Ora tregon format duke shijuar pushimet në Sardenja appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 13, 2018 1:53 am ne link https://kosovatoday.com/?p=287444
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . FOTO/ Rita Ora tregon format duke shijuar pushimet në Sardenja FOTO/ Rita Ora tregon format duke shijuar pushimet në SardenjaRating: 4.8