Home / SHOWBIZ / Foto seksi! Sofia del me bikini, shikoni se sa në formë qenka!

Foto seksi! Sofia del me bikini, shikoni se sa në formë qenka!

Foto seksi! Sofia del me bikini, shikoni se sa në formë qenka!

“E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital

Biondja që vishet me të zeza dhe që është protagoniste çdo të premte në emisionin ‘Zonë e Lirë’ të gazetarit Arian Çani duket se ka nisur pushimet!

Së fundmi Sofia është shfaqur me bikini ku dhe ka ekspozuar format e saj trupore.

Sofia po pushon në plazhet e jugut të Shqipërisë, në Drimadhë.

Më poshtë disa foto të saj me bikini!/zoneelire.al

“E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital

“E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital

“E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital

“E kam masiv”, këngëtari i njohur flet publikisht për organin gjenital

The post Foto seksi! Sofia del me bikini, shikoni se sa në formë qenka! appeared first on Zonë E Lirë.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com July 23, 2018 12:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=262211
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Foto seksi! Sofia del me bikini, shikoni se sa në formë qenka! Foto seksi! Sofia del me bikini, shikoni se sa në formë qenka!Rating: 4.8