Home / SHOWBIZ / Geti surprizon Marinën në këtë vend magjik për ditëlindje (FOTO)

Geti surprizon Marinën në këtë vend magjik për ditëlindje (FOTO)

Geti dhe Marina dje patën një mbrëmje shumë romantike. Ishte ditëlindja e Marinës.

Geti një burrë shumë romantik kur bëhet fjalë për një vajza aq të bukur dhe seksi sa bashkëshortja e tij.

Reperi ka publikuar edhe një foto të saj por duke mos zbuluar më shumë detaje nga festa e mbrëmshme.

KohaJone ShowBizKohaJone ShowBizKohaJone ShowBiz

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 9:55 am ne link https://kosovatoday.com/?p=181091
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Geti surprizon Marinën në këtë vend magjik për ditëlindje (FOTO) Geti surprizon Marinën në këtë vend magjik për ditëlindje (FOTO)Rating: 4.8