Home / SHOWBIZ / Gili habit publikun me një frizurë ‘gjigante’
Gili habit publikun me një frizurë ‘gjigante’

Gili habit publikun me një frizurë ‘gjigante’

Gili i është bashkuar këngëtarëve komercialistë, pavarësisht se zhanri i saj nuk i përgjigjet.

Ajo këtë kohë gjendet në Gjermani dhe po performon për fansat e saj atje, përcjell ORAvip.

Gili habit publikun me një frizurë ‘gjigante’Gili habit publikun me një frizurë ‘gjigante’

Gili nuk harron stilin e saj edhe jashtë Kosovës.

Me një frizurë ‘gjigante’ shihet duke kënduar para qindra njerëzve këngët e saj./ORAvip/

Gili habit publikun me një frizurë ‘gjigante’

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:16 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156111
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gili habit publikun me një frizurë ‘gjigante’ Gili habit publikun me një frizurë ‘gjigante’Rating: 4.8