Home / SHOWBIZ / ‘Gjakova’ ka gruan kaq të bukur, një bionde që iu ‘shkrin’
Auto Draft

‘Gjakova’ ka gruan kaq të bukur, një bionde që iu ‘shkrin’

Edi Kastrati është prej aktorëve kyç në serialin e popullarizuar ‘O sa mirë’, i cili ka fituar famë baras me serialin.

Aktori nga Gjakova ka një familjeshëndoshë dhe nuk heziton ta tregojë para publikut, përcjell ORAvip.

Auto Draft

Një bionde tërheqëse që u paraqit në krah të aktorit mori gjithë vëmendjen.

Auto Draft

Duket që Edi është më fatlumi nga aktorët e ‘O sa mirë’. /ORAvip/

Auto DraftAuto Draft

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:49 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156454
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Gjakova’ ka gruan kaq të bukur, një bionde që iu ‘shkrin’ ‘Gjakova’ ka gruan kaq të bukur, një bionde që iu ‘shkrin’Rating: 4.8