Home / SHOWBIZ / Granit Xhaka mashtron keq gruan e tij, e papritur çka i bën
Granit Xhaka mashtron keq gruan e tij, e papritur çka i bën

Granit Xhaka mashtron keq gruan e tij, e papritur çka i bën

Futbollisti i përfaqësueses zvicerane, Granit Xhaka ka filluar të bëhet shumë aktiv nëpër rrjete sociale.

Aty ku shpesh publikon imazhe nga fusha, trajnimet dhe fitoret e shumta por duke mos i lënë anash edhe momentet e këndshme familjare, shkruan lajmi.net

Së fundmi e ka publikuar një imazh të lezetshëm në ku shihet me gruan të cilën e mashtron keq kinse po realizon foto e në fakt ishte duke e incizuar.

‘’Ajo po mendon se unë po bëj foto’’, shkruan Xhaka.

Granit Xhaka mashtron keq gruan e tij, e papritur çka i bënGranit Xhaka mashtron keq gruan e tij, e papritur çka i bën

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 7:52 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156045
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Granit Xhaka mashtron keq gruan e tij, e papritur çka i bën Granit Xhaka mashtron keq gruan e tij, e papritur çka i bënRating: 4.8