Home / SHOWBIZ / Gruaja e Ermalit siç nuk e keni parë (FOTO)

Gruaja e Ermalit siç nuk e keni parë (FOTO)

Gruaja e Ermalit siç nuk e keni parë (FOTO)E bukur dhe shumë e pëlqyer nga publiku, Ariana Fejzullahu di të jetë në qendër të vëmendjes publike me jetën dhe përditshmërinë e saj, pavarësisht që nuk ka asnjë këngë apo lidhje tjetër me botën e shoubizit përveç që është bashkëshortja e një këngëtari me emër, Ermal Fejzullahut.

Duket se pushimet për Arianën kanë zgjatur më shumë sesa herëve të tjera.
Kjo duke u bazuar në fotot që ajo i hedh nëpër rrjetet sociale e që shihet nëpër vende të ndryshme bregdetare.

Në foton e fundit që Ariana bashkësortja e Ermal Fejzullahut e ka hedh në Instagram, shihet tek sa kënaqet në plazhin e Drimadhës në Shqipëri.
Dielli, rëra dhe uji vetëm se ia shtojnë edhe më shumë bukurinë asaj.

Gruaja e Ermalit siç nuk e keni parë (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gruaja e Ermalit siç nuk e keni parë (FOTO) Gruaja e Ermalit siç nuk e keni parë (FOTO)Rating: 4.8