Home / SHOWBIZ / Gruaja e Sinan Vllasaliut ka ditëlindjen, kaq ëmbël e uron ai (Foto)

Gruaja e Sinan Vllasaliut ka ditëlindjen, kaq ëmbël e uron ai (Foto)

Gruaja e Sinan Vllasaliut ka ditëlindjen, kaq ëmbël e uron ai (Foto)Ata kanë shumë vite të martuar, andaj një urim i tillë në një ditë të vecantë do të ishte dhurata më e mirë për personin e zemrës.

Fjala është për këngëtarin Sinan Vllasaliun dhe gruan e tij, shkruan Indeksonline.

Teuta bashkëshortja e këngëtarit ka ditëlindjen, andaj ka qenë Sinani i cili e ka uruar atë përmes Instagram.

“Urime ditelindja Tuse mu plaksh me shendet”, ka qenë urimi i Sinanit. Ndërsa që Teuta duket një zonjë e vërtetë.

Gruaja e Sinan Vllasaliut ka ditëlindjen, kaq ëmbël e uron ai (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gruaja e Sinan Vllasaliut ka ditëlindjen, kaq ëmbël e uron ai (Foto) Gruaja e Sinan Vllasaliut ka ditëlindjen, kaq ëmbël e uron ai (Foto)Rating: 4.8