Home / SHOWBIZ / Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalë
Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalë

Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalë

Ariana Fejzullahu ndonëse nuk ka ndonjë profesion me të ardhura të mëdha, ka burrin këngëtar.

Kjo bën që ajo të ketë një jetë luksoze dhe një garderobë të pasur me firma nga më të shtrenjtat, përcjell ORAvip.

Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalë

Sot ka ditëlindjen dhe normalisht që u zgjua pranë një dhuratë po ashtu të shtrenjtë.

Një pako nga marka ‘Louis Vuitton’ ishte dhurata e Ermali për gruan e tij dhe disa lule për t’i treguar se sa shumë e do atë.

Ariana si gjithmonë falënderoi publikisht burrin e saj për një surprizë kaq të këndshme./ORAvip/

Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalë

Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:48 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180988
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalë Gruaja e Ermali ka ditëlindjen, por dhurata që i lë këngëtari në shtrat ju lë pa fjalëRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other